Друк
PDF

Зав. гастроентерологічним відділенням №2 –

Бідюк Ольга Антонівна 


Створене на базі комунальної 5-ої міської клінічної лікарні з 01.08.2011 року на 30 ліжок. Знаходиться за адресою м. Львів вул. ген. Чупринки, 48.


Відділення забезпечує планову госпіталізацію хворих.
Планові хворі поступають у відділення згідно плану госпіталізації і направляються лікарями-гастроентерологами відповідних поліклінік. Такий порядок госпіталізації має наступні переваги:
1. Створює організованість і виключає самонаплив хворих.
2. Зменшує перевантаження відділення.
3. Забезпечує зв`язок між стаціонаром і поліклінікою.

Хворі, які поступають у відділення, попередньо в амбулаторних умовах повністю обстежуються, що дає можливість лікування з першого дня госпіталізації. Дальше обстеження проводиться в динаміці.
У відділенні широко використовуються консультації інших спеціалістів: хірурга, ЛОР, окуліста, невропатолога. Кожного тижня проводяться обходи доцента кафедри та консультації професора кафедри імунології. В результаті консультацій хірурга своєчасно проводиться відбір хворих з виразковою хворобою, ускладненою стенозом, кальозними виразками, жовчекамяною хворобою на планове оперативне лікування.
Експертна робота являється частиною всієї лікувально-профілактичноі роботи. На протязі звітніх років відділення займалось наступними питаннями експертизи:
1. Рішення питання тимчасової непрацездатності при виписці хворих із стаціонару.
2. Внесення рекомендацій щодо дальшого працевлаштування та переведення хворих на інвалідність.
3. Експертно-стаціонарне обстеження хворих за скеруванням ЛТЕКУ.
4. Участь у засіданнях ЛКК лікарні по санаторно-курортному відбору та направлення на ЛТЕК.
5. Щомісячно проводиться аналіз середніх термінів перебування на лікарняному листку по окремих нозологічних одиницях (згідно наказу МОЗ № 150)


Гастроентерологічне відділення №2