Друк
PDF

Зав. гастроентерологічним відділенням №1 - 

Ошуркевич Лілія ЮріївнаГастроентерологічне відділення №1 комунальної 5-ої міської клінічної лікарні знаходиться за адресою м. Львів вул. ген. Чупринки, 48.

Створене з 01.08.2011р. на 30 ліжок після проведення реорганізації міського гастроентерологічного центру.
Медичну допомогу надають лікарі-гастроентерологи вищої категорії, лікарі-ендоскопісти.

Консультацію надають співробітники кафедр пропедевтики внутрішніх хвороб, поліклінічної справи і сімейної медицини Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького щопонеділка та щосереди.


Медична допомога надається населенню м. Львова.

Проводяться всі обов'язкові методи обстеження пацієнтів, що передбачені протоколами надання медичної допомоги населенню з гастроентерологічною патологією. Також лабораторні дослідження – рівень цитокінів в сироватці крові, ліпідограма, визначення рівня NO в крові, визначення антитіл в калі до Hhelicobacter pylori; інструментальні – ФГДС з прицільною біопсією, ФКС, УЗД органів черевної порожнини, RRS, рентгенологічне дослідження шлунково-кишкового тракту, органів грудної клітки, аналіз шлункового соку з дослідженням агресивних та захисних факторів в системі шлунковий сік/нерозчинний слиз, визначення в шлунковому соці концентрації жовчних кислот, рH-метрія, фракційне дослідження дуоденального вмісту.

Гастроентерологічне відділення №1