Друк
PDF

Медицина по-новому

в.о. міністра
охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла у Львові

про реформу галузі

У 2017 році в Україні стартує реформа охорони здоров’я. Профільне міністерство обіцяє фундаментальні зміни і почнуться вони з первинної ланки галузі – сімейної медицини.

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун завітала до Львова та розповіла про те, як буде відбуватись реформа та які саме зміни чекають на українців.

Пропонуємо Вашій увазі всі нюанси майбутньої реформи.

Друк
PDF

ЛИСТ ПОДЯКИ

за плідну співпрацю з Проектом USAID "Посилення контролю за туберкульозом в Україні"

у впровадженні сучасних міжнародних підходів до виявлення та лікування туберкульозу

Друк
PDF

 На Львівщині щороку майже 700 дітей зазнають опіків: як захистити маленьких
мешканців

          За статистикою, щорічно на Львівщині майже 700 дітей зазнають опіків. В Україні – близько 10 тисяч дітей. З них 25 – 40 дітей гине внаслідок опіків, несумісних із життям. За частотою опікові травми займають друге місце серед дитячого травматизму, проте за важкістю клінічного перебігу, складністю лікування, вартістю та наслідками – є одними із найскладніших.

Лікування опіків у дітей не завершується етапом загоєння ран. Термічна травма зумовлює формування рубців, функціональні і естетичні наслідки яких іноді потребують лікування упродовж усього подальшого життя.

«У Львові та Львівській області щороку майже 700 дітей зазнають опіків. Дві третини із них потребують стаціонарного лікування в умовах спеціалізованого опікового центру, який знаходиться на базі Комунальної 8-ї міської клінічної лікарні міста Львова» - зазначає начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Як показує досвід дитячого опікового відділення 8-ї міської клінічної лікарні, майже всі випадки термічних уражень у дітей стаються у побуті. Достатньо гарячої води, яка міститься в одному горнятку (чаю або кави), щоб спричинити важкий опік, площею 30 %, у дитини, віком до 3 років

 

Інформація для доброчинців

Комунальна 5-та міська клінічна лікарня

Адреса: м. Львів вул. Коновальця,26, 79013

Банк одержувача: ГУДК у Львівській обл.

Реєстраційний рахунок сум за дорученням: 35421003007463

МФО: 825014

ЗКПО: 01996668